SZC logo

Budapesti Gazdasági Szakképzési Centrum

OM kód: 203061/002 | 1174 Budapest Széchenyi utca 9-11.

Intézmény logo

BGSzC Békésy György Technikum

 • Hírek
 • Közérdekű adatok
 • CLASSROOM
 • KRÉTA

Hírek

2023. okt. 15.


Békésy

  Látogatás a Goethe intézetbe

  Német nyelvet tanuló diákjainkkal ellátogattunk a budapest Goethe Intézetbe

  Látogatás a Goethe intézetbe

  Változatos feladatokon keresztül ismerkedtünk a világszerte ismert intézményhálózattal, amely a német nyelv és kultúra megismertetésére alakult 1951-ben. Kelet-Európába 1989-ben jutott el. Manapság a világ 98 országában 158 Goethe Intézetben évente 470 000 nyelvvizsgát tesznek le. A hét hat napján tanulhatunk német nyelvet a budapest Ráday utcai központban. Megszámoltuk az épület lépcsőfokait, a könyvtárban megnéztük, mi mindent lehet online kölcsönözni, de kölcsönöztünk könyvet automatából is. Meginterjúvoltunk néhány munkatársat az intézetből, megkérdeztük, hogy honnan jöttek, az egyikük éppen az igazgató volt! Szívesen mesélt, még fényképeket is mutatott!

  KAPCSOLÓDÓ HÍREK


  SzakMázz pályaválasztási kiállítás

  SzakMázz pályaválasztási kiállítás

  2023. október 18-19. között megrendezésre kerül a #SzakMázz pályaválasztási kiállítás a #BOK csarnokban. Gyertek és keressétek a #BGSZC #Békésy György Technikum standját! 🥰😍🤩 A részvétel regisztrációhoz kötött!

  2023. okt. 10.


  Békésy

  Nyitott Kapuk

  Nyitott Kapuk

  .

  2023. okt. 9.


  Békésy

  Aradi Vértanúk

  Aradi Vértanúk

  .

  2023. okt. 6.


  Békésy


  Partnereink

  • Magyarország Kormánya
  • Magyarország Kormánya
  • Határtalanul
  • Bethlen Gábor Alap
  • Emberi Erőforrás Támogatáskezelő
  • Erasmus+
  • Nemzeti Tehetség Program
  • Pénzirántytű
  • Ökoiskola
  • Felczaka Instytut
  SZC logo

  Budapesti Gazdasági Szakképzési Centrum


   • Intézmény logo
   • BGSzC Békésy György Technikum

    1174 Budapest Széchenyi utca 9-11.

   • Telefon: +36-1-256-1673

    E-mail: titkarsag@bekesy-iskola.hu

    OM azonosító: 203061/002


   2023BGSzC Békésy György Technikum