2024. márc. 20.

Ideiglenes felvételi jegyzék

Ideiglenes felvételi jegyzék

Tisztelt Szülők! Leendő Diákunk!

Az alábbiakban közzétesszük a felvételi eredmény alapján megállapított sorrendet. A saját eredményeket oktatási azonosító alapján lehet keresni. A sorrend az adott ágazaton elfoglalt helyet jelöli. Mivel egy tanuló több iskolába és több ágazatra is beadhatta jelentkezését, a sorszámban hátrébb lévő tanulók is esélyesek lehetnek a bekerülésre.

Ha az OM azonosítója mellett E betű található, az azt jelenti, hogy arra a tagozatkódra nem tudjuk felvenni a tanulót.

Lehetőség van arra is, hogy iskolánkban a meglévők mellett más ágazatot is megjelöljenek, azonban ezt személyesen kell kérelmezni április 08.(a módosítási időszak kezdete előtt) a titkarsag@bekesy-iskola.hu címre küldött levélben. Iskolánk igazolást állít ki, amennyiben engedélyezi más ágazat felvételét.

Az általános iskolában módosító adatlap kitöltésével lehet változtatni a sorrenden és ott kell megjelölni az új ágazatot is.

A táblázatban a Ctrl+F billenytűkombinációval majd az oktatási azonosító beírásával lehet könnyen keresni.

0001 Turizmus vendéglátás ágazat nyelvi előkészítővel
    0002 Gazdálkodás menedzsment ágazat