2024. jún. 20.

Beiratkozás és Gólyatábor

Beiratkozás: 2024. június 27-én 8.00-12.00 Gólyatábor: 2024. augusztus 28-30.

Beiratkozás és Gólyatábor

Kedves Beiratkozók!

Beiratkozás a 2024/2025. tanév 9. évfolyamos tanulói számára:
    2024. június 27-én (csütörtökön) 8.00- 12.00 óráig az iskola aulájában.

Mit hozzál magaddal:
    - egy gondviselőt
    - személyes okmányokat
    (személyi igazolvány, lakcímkártya, taj kártya, adóazonosító, bankszámlaszám igazolás)
    - az általános iskolai  bizonyítványodat , szakértői véleményt (ha van)
    - orvosi dokumentumokat (kitöltött egészségügyi alkalmassági kérdőív, krónikus betegségről szóló szakorvosi igazolás) – a beiratkozás napján kerül sor a kereskedelmi értékesítő, kereskedő és webáruházi technikus valamint a turisztikai technikus osztályok tanulóinak egészségügyi alkalmassági vizsgálatára is. Ehhez szükséges a nyolcadikos védőnői szűrésnek a lelete és az oltási könyv.

Pályaalkalmassági kérdőív eladó
    Pályaalkalmassági kérdőív turisztika
    Pályaalkalmassági kérdőív webáruházi technikus

Iskolánkban az ünnepségeken kötelező fiúknak a nyakkendő, lányoknak sál viselése. Ennek megvásárlása 2600 Ft-ba kerül. Az első tanítási napon fogod megkapni osztályfőnöködtől.

Iskolánkban a testnevelés órákon, illetve egyéb programokon békésys póló viselése kötelező, ennek költsége 2000 Ft/db. A pólóból érdemes több darabot vásárolni, hogy legyen váltópólód. Méretekről a beiratkozáskor tudsz tájékozódni. A testnevelőtanárok fogják kiosztani szeptember hónapban.

Iskolánk minden évben gólyatáborba hívja a 9. évfolyamra jelentkező diákokat.
    Erről részletesen olvashatsz:

Kedves Diákunk!

Nagy szeretettel üdvözlünk iskolánkban; köszönettel vesszük érdeklődésed, jelentkezésed a gólyatáborra. Néhány praktikus információt szeretnénk megosztani Veled ezúton.
    A tábor helyszíne:      8622 Szántód, Szántódi út 32.
                                      Favorit Motel és Étterem (www.favorit-motel.hu)

A tábor ideje:             2024. augusztus 28-30. (3 nap, 2 éjszaka)
    Részvételi díj: 33.000 Ft + országbérlet (szállás, napi 3 étkezés, belépő, kézműves foglalkozás, tombola)

Találkozás:          2024. augusztus 28.           Déli pályaudvar 1. vágánynál
    Indulás:                2024. augusztus 28.            Déli pályaudvar (később tájékoztatunk )
    Visszaérkezés:      2024. augusztus 30.            Déli pályaudvar

Feltétlenül hozd magaddal az alábbiakat:

• TAJ kártyád, diákigazolványod, személyi igazolványod,
    • az időjárásnak megfelelő, kényelmes ruhákat és lábbeliket,
    • szükséges/javasolt gyógyszereket.

Mire számíthatsz? (előzetes programtervek)

• Csapatépítő vetélkedők-játékok, sportversenyek, kulturális programok, kézműves foglalkozás, strandolás, kirándulás, tombola
    • Első nap csak vacsorát, utolsó nap reggelit és ebédet kapunk.
    • Az iskolai Házirend a tábor ideje alatt is érvényes!

Bízunk a jó időben és reméljük, hogy sok pozitív élménnyel fogsz majd gazdagodni új osztálytársaid és osztályfőnököd társaságában.

Kellemes nyári szünetet kívánunk!