Szakmai Gyakorlat

Tisztelt Szülők!
Gyermekük intézményünkben a szakképzésről szóló 2011. évi CLXXXVII. törvény és a nemzeti köznevelésről szóló 2011. évi CXC. törvény szerint kezdte meg középiskolai tanulmányait. A tanulóknak eladó osztályban 9. 10 évfolyam után 140 óra, szakgimnáziumi osztályban a 10. évfolyam után 140 óra, 11. évfolyam után 140 óra összefüggő gyakorlaton (úgynevezett nyári gyakorlaton) kell részt vennie. A nyári gyakorlatot együttműködési szerződés keretében lehet teljesíteni.A nyári gyakorlat elvégzéséről foglalkoztatási naplót és munkáltatói igazolást kell kiállítani. Amennyiben a diák szeptember első hetében nem tudja igazolni a nyári gyakorlat elvégzését, nem léphet felsőbb évfolyamba, osztályt ismétel!
Amennyiben a gyakorlattal kapcsolatban bármilyen kérdésük van, keressenek a gyakorlatioktatasvezeto.bekesy@gmail.com email címen, vagy az iskola telefonszámán: 256-1673

Foglalkoztatási napló
Munkáltatói igazolás 2019